Mission: Impossible - Fallout'tan Yeni Poster Geldi

Mission: Impossible - Fallout'tan Yeni Poster Geldi 11 Haziran 2018

Paramount'un kültleşen film serisi Mission Impossible'dan yeni poster geldi. Paramount RealD 3D formatında da gösterime sokacağı Mission: Impossible 6 için yeni bir poster yayınladı. Tom Cruise'un gizli ajan Ethan Hunt rolünde bir kere daha başrolde olacağı filmde, kendisine Henry Cavill, Rebecca Ferguson, Ving Rhames, Simon Pegg, Michelle Monaghan, Alec Baldwin ve Sean Harris eşlik edecek.   ...

Paramount'un kültleşen film serisi Mission Impossible'dan yeni poster geldi.

Paramount RealD 3D formatında da gösterime sokacağı Mission: Impossible 6 için yeni bir poster yayınladı. Tom Cruise'un gizli ajan Ethan Hunt rolünde bir kere daha başrolde olacağı filmde, kendisine Henry Cavill, Rebecca Ferguson, Ving Rhames, Simon Pegg, Michelle Monaghan, Alec Baldwin ve Sean Harris eşlik edecek.

27 Temmuz'da vizyona girecek filmin yönetmenliğini daha önce Mission: Impossible — Rogue Nation'ı yöneten Christopher McQuarrie üstleniyor. Filmde Hunt ve IMF takımı, yanlış sonuçlanan bir görevin ardından kendilerini zamanla yarışacakları bir operasyonun içinde buluyorlar. Filmden gelen yeni posterde Ethan Hunt'ı boşluğa atlarken görüyoruz.

https://gardenlifemimarlik.com.tr/

  • Beğen
    0
  BENZER HABERLER
  Yorum Alanı 0 Yorum Yapılmış
Misafir
Captcha