Jean Reno'yu Yeni Filmi 4 Latas'ta İzleyeceğiz

Jean Reno'yu Yeni Filmi 4 Latas'ta İzleyeceğiz 11 Haziran 2018

Ünlü oyuncu Jean Reno'yu, Gerardo Olivares'in yönetmenliğini yaptığı yol filmi 4 Latas'ta izleyeceğiz. Yapımcılığını Wanda Vision'ın yaptığı filmin çekimleri 30 Nisan'dan beri Fas, Senegal ve Kanarya Adaları'nda sürüyor. Among Wolves ve El faro de las orcas filmlerinin de yönetmenliğini yapan Olivares'in yeni filminde başrolleri Jean Reno, Hovik Keuchkerian ve Santiago Zannou paylaşıyor. Reno ...

Ünlü oyuncu Jean Reno'yu, Gerardo Olivares'in yönetmenliğini yaptığı yol filmi 4 Latas'ta izleyeceğiz.


Yapımcılığını Wanda Vision'ın yaptığı filmin çekimleri 30 Nisan'dan beri Fas, Senegal ve Kanarya Adaları'nda sürüyor. Among Wolves ve El faro de las orcas filmlerinin de yönetmenliğini yapan Olivares'in yeni filminde başrolleri Jean Reno, Hovik Keuchkerian ve Santiago Zannou paylaşıyor. Reno daha önce yönetmenin Brothers of the Wind filminde de başrolde oynamıştı.

 

Olivarez'in senaryosunu Chema Rodríguez ve María Jesús Petrement'le yazdığı filmde, arkadaşları Joseba'nın hastalandığını öğrenen Tocho ve Jean Pierre, onu Mali'de ziyaret etmeye karar verirler. Üç arkadaşın 80'li yıllarda çıktıkları gezileri hatırlatan bu yolculukta Sahra çölünü eski bir arabayla geçmeleri gerekecektir. Tüm hayatlarını sonsuza kadar değiştirecek olan bu yolculuk eğlenceli karşılaşmalarla dolu, duygu yüklü bir hikaye olacak. Filmin hikayesi yönetmenin gezilerinde edindiği tecrübeleri beyazperdeye aktarma isteği sonucu ortaya çıkmış. Olivares ve filmin başarılı kadrosunun bu eğlenceli filmle büyük beğeni toplayacağına inanılıyor.

  • Beğen
    0
  BENZER HABERLER
  Yorum Alanı 0 Yorum Yapılmış
Misafir
Captcha